Schouwersweg 66
0113 567750

Vacature Administratief Medewerker

Riedam Heinkenszand B.V. biedt ruimte aan een
Administratief medewerker / Receptiemedewerker m/v

Riedam Heinkenszand B.V. is al jaren de one-stop-partner voor auto-onderhoud en is totaalleverancier van banden voor particulier, bedrijf en de agrarische branche. Binnen onze administratieve tak zijn onze medewerkers duizendpoten met een vrij gevoel van verantwoordelijkheid. Door verschuivingen in werktijden van een collega, bieden we jou de mogelijkheid om 16 tot 24 uur per week ons team te komen versterken.

De vacature:

Naast werken in een ontspannen werksfeer, zul je vooral op zelfstandige basis de werkzaamheden van administratieve handelingen en receptiewerk (telefonie, beoordelen offertes, interne werkorders, etc) uitvoeren. Invullen van deze functie geschiedt bij voorkeur vanaf startdatum 1 april 2023. Enige ervaring in de automotive branche is een (grote) pré, maar geen vereiste.

Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden worden conform de automotive branche / VACO voorzien.

We nodigen je uit om te solliciteren naar deze leuke zelfstandige functie binnen ons team!

Solliciteren:
Riedam Heinkenszand B.V.
t.a.v. Dhr. M. van Riet
Schouwersweg 66
4451 HT Heinkenszand
Tel: 0113 – 56 77 50
martin@riedam.nl